Pracovníci

Přijmení, Jméno, Tituly Zařazení Telefon(y) Email Místnost
Godana Million Tesfaye, MSc. Odborný pracovník V&V +420 38 777 5848 million.godana@hbu.cas.cz 237
Golpour Dehsari Amin, MSc. Ph.D. Postdoktorand +420 387 77 5628 amin.golpour@hbu.cas.cz 225
Gregorová Jana Laboratorní pracovník +420 387 77 5879 jana.gregorova@hbu.cas.cz 231
Haber Markus, MSc. Ph.D. Vědecký asistent +420 387 77 5836 markus.haber@hbu.cas.cz 221 NB
Hejzlar Josef, doc. Ing. CSc. Vedoucí vědecký pracovník 420387775876 hejzlar@hbu.cas.cz 323NB
Henriques Vieira Helena PhD. Technik v biologii +420 38 777 5883; +420 721 970 543 helena.vieira@hbu.cas.cz 043
Heroutová Lucie Administrativně technický pracovník +420 387775881 - -
Holá Iveta Administrativní pracovník +420 38 777 5881 hbu@hbu.cas.cz 239
Holubová Michaela, RNDr. Ph.D. Postdoktorand +420 387 77 5838, +420 608 570 399 michaela.holubova@hbu.cas.cz 325 NB
Hořická Zuzana, RNDr. Ph.D. Pracovník - - -
Hubáček Tomáš, Ing. Ph.D. Laboratorní pracovník 387775844 hubacektom@gmail.com 240NB
Chekol Gashaw Tesfaye, Msc. Ph.D. Postdoktorand +420 38 777 5628 gashaw.chekol@hbu.cas.cz 225
Chepurnykh Artem Technik v biologii +420 387 77 5893 artem.chepurnykh@hbu.cas.cz 324
Chiriac Maria-Cecilia, MSc. Ph.D. Postdoktorand +420 387 77 5836 cecilia.chiriac@hbu.cas.cz 221 NB
Chrudimský Tomáš, RNDr. Ph.D. Technik v biologii - tomas.chrudimsky@hbu.cas.cz 43
Jáchym Tomáš Správce databáze +420 387 77 5885 tomas.jachym@hbu.cas.cz 023 NB
Jan Jiří, Mgr. Ph.D. Postdoktorand 420387775890 blondos@email.cz 127
Jarić Ivan, MSc. Ph.D. Vědecký pracovník +420 387 77 5855 ivan.jaric@hbu.cas.cz 326NB
Jarošík Jiří, Ing. Odborný pracovník VŠ 420387775876 jiri.jarosik@seznam.cz 323NB
Jezberová Jitka, RNDr. Ph.D. Vědecký pracovník 387775834 j.jezberova@email.cz 218NB

KONTAKT

Biologické centrum AV ČR, v.v.i.
Hydrobiologický ústav
Na Sádkách 702/7
370 05 České Budějovice

NAJÍT PRACOVNÍKA